• LT

HUMBAUR - KOKYBĖ IR PATIRTIS

Humbaur gamina tik aukštos kokybės priekabas, todėl nuolatos kelia sau tik aukščiausios kokybės standartus. Turėdama dvidešimt penkerių metų gamybinę patirtį ir sukauptas žinias Humbaur sukuria vertingą trijų gamybos sektorių derinį. Pagrindinis Humbaur darbuotojų, gamybos partnerių ir tiekėjų veiklos principas – siekimas aukščiausios kokybės.

Humbaur produktų gamą sudaro:

  • per 300 gamyklinių modelių automobilinių priekabų gamoje, kurių bendroji masė nuo 750 kg iki 3.5 tonos.
  • per 35 gamyklinius modelius statybininei technikai skirtų priekabų gamoje, kurių bendroji masė nuo 5 t iki 19 t.
  • per 15 gamyklinių modelių komerciniam transportui skirtų priekabų gamoje, kurių bendroji masė nuo 5 t iki 14 t.

 

Ilgametė patirtis

Humbaur yra viena didžiausių ir perspektyviausių automobilinių priekabų gamintojų kompanija, kasmet pagaminanti apie 50 000 priekabų. Nuo kompanijos įkūrimo dienos Humbaur jau pagamino daugiau nei 650 000 priekabų. Pirmąjį 2010–ųjų metų ketvirtį nuo Gersthofeno gamyklos konvejerio nuriedėjo 500 000 priekaba.

Kiekvienas gaminys – tai dešimtmečiais kauptų žinių atspindys.

Tvirtas siekis kokybės

Tvirta ir ilgaamžė – štai tokia turi būti priekaba. Šiuo tikslu visais laikais Humbaur kompanijoje naudojami tik aukščiausios kokybės komponentai ir siekiama nepriekaištingo meistriškumo. Prieš kiekvienai priekabai išriedant iš gamyklos, aukštos kvalifikacijos meistrai patikrina kiekvieną jos detalę.

 

Lankstumas ir įvairovė

Savo klientams Humbaur pateikia lanksčius ir plačios paskirties transportavimo sprendimus – priekabas nuo 750 kilogramų iki 40 tonų bendrosios masės. Individualūs ir komerciniai vartotojai visuomet ras tinkamą transporto priemonę savo įvairiems poreikiams tenkinti.

Platus priedų pasirinkimas

Šalia gausios standartinės įrangos Humbaur gali pasiūlyti ir gan platų priedų asortimentą, tinkantį kiekvienam priekabos modeliui. Tokiu būdu iš įvairiausių konstrukcinių vienetų Humbaur klientas gali susikomplektuoti tokią priekabą, kuri geriausiai atitiks jo poreikius.

 

Klientų aptarnavimas

Visapusį techninį aptarnavimą priekaboms iki 3.5 tonos galima gauti tiesiai iš dilerio. Priekaboms virš 5 tonų taip pat Humbaur gali pasiūlyti platų savo paslaugų spektrą. Nesvarbu, ko jums reikia – atsarginių dalių ar tiesiog nedidelio remonto – Humbaur  visados pasiūlys jums savo paslaugas.

Novatoriškiausi gamybos procesai

Kokybiška kiekviena detalė. Tai reiškia, kad Humbaur naudoja komponentines detales tik iš gerai žinomų gamintojų. Keitimasis patirtimi su tiekėjais leidžia Humbaur nuolatos tobulinti savo gaminius.

 

Pagaminta Vokietijoje

Kiekvienas iš bene 450 modelių yra nuolatos tobulinamas ir gaminamas pagal moderniausias technologijas. Šitaip Humbaur siekia aukščiausios kokybės ir ilgaamžiškumo – kokybės, pagamintos Vokietijoje.

UAB "IVETRA"

Oficialus Humbaur GmbH
atstovas Lietuvoje

Naujų HUMBAUR priekabų pardavimas

humbaur@humbaur-priekabos.lt

© 2024. UAB IVETRA. Visos teisės saugomos.